Prego Media er et medieselskap bestående av mennesker med mange års erfaring i mediebransjen på både annonsør og mediesiden.

 

Prego Media ønsker å være en dynamisk utfordrer i OOH markedet og vårt hovedmål er å tilby målrettede, kostnadseffektive løsninger til våre kunder.

Prego Media tilbyr i dag seks ulike mediekanaler, hvorav flere av disse naturlig kan benyttes i samspill med hverandre for å oppnå

en effektiv mediemiks.

Andreas Gillebo
Drifts- og etableringssjef
Tlf: 975 68 765
Mail: andreas@pregomedia.no

Stig Kjos
Daglig Leder
Tlf: 480 20 128
Mail: stig@pregomedia.no

Rune L. Torgersen
Salgssjef
Tlf: 416 82 258
Mail: rune@pregomedia.no

Thomas Haave
Kommersiell Sjef

Tlf: 951 00 814
Mail: thomas@pregomedia.no

Robin Bang
Key Account Manager

Tlf: 932 60 119
Mail: robin@pregomedia.no

Camilla D. Knappskog
Key Account Manager

Tlf: 926 66 156
Mail: camilla@pregomedia.no

Elisabeth Kjeldsø
Strategisk Rådgiver

Tlf: 412 500 80
Mail: elisabeth@pregomedia.no